Ласкаво просимо, трон наразі вільний
15
лютого 2018 О 16:50
1323
Жила собі дівчинка...

Жила собі одна дівчинка. Вона весь час втікала від депресії. На роботу, з роботи, на спорт, на навчання, за чоловіками. Але одного разу на ходу вона посковзнулася і впала в депресію надовго. Лежала вона там, лежала, відлежувалася і випала назад у життя художницею. З того часу ця дівчинка вже нікуди не біжить, а сидить собі преспокійненько, пише картини.

***

Жила собі дівчинка. Вона думала, що править усім світом. А виявилося, що вона лиш напружується у спробі контролювати те, що від неї не залежить.

***

Жила собі дівчинка. Вона думала, що її пре від чоловіків, квітів та метеликів. А потім виявилося, що її просто пре.

***

Жила собі дівчинка. Вона народилася некрасивою. Поплакала-поплакала, і вирішила турбуватися про себе як начебто вона красива: мити, причісувати, гостинці купувати, одягати гарненько. Так вона жила-жила і заміж вийшла. Чоловік з неї одяг зняв, а всередині вона теж красивою виявилася. І ніхто навіть не здивувався, крім цієї самої дівчинки.

***

Жила собі дівчинка. І ніхто з цією дівчинкою не грався. Дівчинка дуже засмучувалася, доки не зрозуміла, що це вона сама ні з ким не грається. І почала.

***

Жила собі дівчинка. Одного разу вона втомилася. Сидить і думає, що ж робити. А робити якраз нічого ж і не треба.

***

Жила собі дівчинка. Вона була піонерка: завжди була готова, завжди мала рацію, завжди перша, завжди слово тримала, завжди прикладом для інших ставала. Словом, складно було з нею дуже…

***

Жила собі дівчинка. Вона багато страждала і писала про це у своєму популярному блозі. А потім перестала страждати. І виявилося, що писати в блозі нема про що. Та й не хочеться більше. Часу шкода.

***

Жила собі дівчинка. Одного разу вона вирішили швиденько завести дітей. Але швиденько не вийшло. Зате повільно все на відмінно вийшло. Аж чотири рази.

***
Жила собі дівчинка. Одного разу їй сказали, що вона дурепа, хвора на всю голову і відправили вчитися до великих жінок. Проте перша велика жінка була надто зайнята, просовуючи нитку в голку. Друга весь день відмокала й вилежувалася у ванній, так  і не з’явившись перед ясні очі дівчинки. А третя витанцьовувала тарантеллу і постійно сміялася. «Дурепи, хворі на всю голову!» - подумала дівчинка і заспокоїлася.

***
Жила собі дівчинка. Одного разу вона зрозуміла, що щаслива. І от сидить вона ввечері на кухні, і не знає, як їй із цим щастям впоратися.

 

Текст (с) Аглая Датешидзе

Каралєвна
Автор:
Каралєвна
comments powered by HyperComments