пізнавально-розважальний дівочий портал
 • 19 квітня 2017 о 19:18 Крутий чувак

  Є в українській дитячій літературі дуже загадковий письменник, якого щастить побачити далеко не всім. Ні, він не ховається від усіх вдома під замком, просто його можуть побачити лише ті, хто вірить в диво і читає казки. Насамперед це діти, які в захваті від його дивовижних історій. Це письменник Олег Чаклун. І просто зараз на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" - унікальна можливість дізнатися бодай трішки більше про цього загадкового письменника! Читайте і знайомтеся!

 • 8 квітня 2017 о 03:32 Його стиль

  Чоловіча колекція костюмів весна-літо 2017 від ZHURAVEL’ це незмінно приховані «родзинки». Це завжди щирість та відвертість, тож приходьте 19 квітня в лаундж-бар Fiji, аби все побачити на власні очі!

 • 6 березня 2017 о 12:12 Крутий чувак

  Назарій Заноз - політолог і журналіст, вигадник і мандрівник, а також вигадник із чудовим почуттям гумору та любов’ю до української мови, котрий створив позитивний #альтернативнийСловник. Читати трактування українських слів у стилі Назарія - одне задоволення, яке завжди викликає усмішку. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" розпитав хлопця про його улюблені книжки і патріотизм, про спорт і силу, а також про справжніх жінок і рецепт гарного настрою! Знайомтеся ближче!

 • 1 березня 2017 о 17:49 Крутий чувак

  Лауреат Корнійчуковської премії 2016 року - першої премії в номінації "Поезія для дітей" - за збірку "Лякація", талановитий і суперпозитивний Іван Андрусяк. Любить писати про зайчиків й бегемотів, бешкетує і вигадує неймовірні історії, які неодмінно знаходять тисячі прихильників серед маленьких Читачів та їхніх батьків. Дитячий письменник розповідає Першому українодівочому сайту гарного настрою "Каралєвна" про любов до дітей та сучасну українську книжку, про пошуки сюжетів, пригоди і щастя, а також про чакалок, чупакабр та бабаїв.

 • 13 лютого 2017 о 10:43 Він і Я

  Інтимна лірика існувала завжди. І навіть тоді, коли люди ще не вміли говорити, вони малювали Любов на стінах печери! А коли придумали знаки і навчилися читати-писати, то оспівували Любов у чудових, чуттєвих віршах. Шукаймо інтимну лірику серед віршів класиків, чаруймося, дивуймося, збуджуймося і кохаймося!

 • 13 лютого 2017 о 08:14 Він і Я

  У вирі буденного життя так мало часу лишається на приємні романтичні сюрпризи, побачення чи теплі зустрічі у кав’ярні за філіжанкою кави. Несподіване запрошення для коханої у несвятковий, звичайний день це вияв того, що буденність – це не про вас, що ваші стосунки ще цікаві вам обом, а кохання – з кожним днем міцнішає. Нехай це буде просто прогулянка, похід на кінопрем’єру, квитки в театр, дитячий парк розваг чи купа інших ідей. Головне, що виразом, що вам цікаво бути поруч і є купа не обговорених тем, планів, думок. Її очі заблищать по-новому, а в чоловіка виростуть крила. Такі стосунки приречені на Щастя!

 • 8 лютого 2017 о 16:51 Крутий чувак

  Навіть якщо ви не великий прихильник піаніно і класичної музики, залишитися байдужим до їхньої гри на фортепіано чи роялі неможливо. Ти просто потрапляєш у полон чорно-білих клавіш, інструментальної магії і харизми виконавця. Кожен із них – музичний геній. Пропонуємо зануритися у звуки піаніно, дозволити собі кілька хвилин неспішності та захоплення у компанії неймовірних шести піаністів сучасності.

 • 23 січня 2017 о 21:40 Він і Я

  Якщо б спитати українця років з 50 тому якою має бути справжня жінка, то напевно, б намалювали образ берегині, хранительки домашнього вогнища, навколо якої бігає трійко щасливих рум’яних дітлахів, на плиті булькає запашний борщ, а на столі парують свіжі вареники. Цей образ міцно засів в голову, але час вніс свої корективи. Їй прийшлось переформатуватись в універсальнішу модель: одягати сексуальну білизну і приносити дітям мамонта на обід. То яка ж вона - сильна жінка? І чи є в неї бодай якісь слабкості?

 • 18 січня 2017 о 22:51 Він і Я

  От бувають же люди в житті, з якими нам добре і легко. Однаково добре – і в радості, і в горі. Порозумітися просто, немовби думки одне одного читаєте. Сваритися не хочеться, бо нема підстав. Все настільки ідеально, що аж не віриться! Звучить, як казка? Може. Але хочеш вір, а хочеш – ні, але десь по землі ходить отой єдиний, створений з плоті і крові персонально для тебе. Головне – дочекатися. І, власне, зрозуміти, що то Він. Отже, перевіряймо за пунктами.

 • 3 листопада 2016 о 20:45 Крутий чувак

  Поміж нами, дівчатами, якось усе просто й зрозуміло, незважаючи на те, що настрій змінюється дуже часто, і хочеться як не бананів, то на Багами! А восени хочеться романтики, лірики... А як, власне, проживають осінь самі лірики? Цікаве запитання, правда? Ось ми й вирішили запитати у них, а не гадати на кавовій гущі. Тож запрошуємо вас, дівчатка, на цікаву осінню розмову з неймовірними українськими чоловіками, приборкувачами рим та метафор!

Показати ще