пізнавально-розважальний дівочий портал
 • 19 квітня 2017 о 19:18 Крутий чувак

  Є в українській дитячій літературі дуже загадковий письменник, якого щастить побачити далеко не всім. Ні, він не ховається від усіх вдома під замком, просто його можуть побачити лише ті, хто вірить в диво і читає казки. Насамперед це діти, які в захваті від його дивовижних історій. Це письменник Олег Чаклун. І просто зараз на Першому українодівочому сайті гарного настрою "Каралєвна" - унікальна можливість дізнатися бодай трішки більше про цього загадкового письменника! Читайте і знайомтеся!

 • 6 березня 2017 о 12:12 Крутий чувак

  Назарій Заноз - політолог і журналіст, вигадник і мандрівник, а також вигадник із чудовим почуттям гумору та любов’ю до української мови, котрий створив позитивний #альтернативнийСловник. Читати трактування українських слів у стилі Назарія - одне задоволення, яке завжди викликає усмішку. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" розпитав хлопця про його улюблені книжки і патріотизм, про спорт і силу, а також про справжніх жінок і рецепт гарного настрою! Знайомтеся ближче!

 • 1 березня 2017 о 17:49 Крутий чувак

  Лауреат Корнійчуковської премії 2016 року - першої премії в номінації "Поезія для дітей" - за збірку "Лякація", талановитий і суперпозитивний Іван Андрусяк. Любить писати про зайчиків й бегемотів, бешкетує і вигадує неймовірні історії, які неодмінно знаходять тисячі прихильників серед маленьких Читачів та їхніх батьків. Дитячий письменник розповідає Першому українодівочому сайту гарного настрою "Каралєвна" про любов до дітей та сучасну українську книжку, про пошуки сюжетів, пригоди і щастя, а також про чакалок, чупакабр та бабаїв.

 • 8 лютого 2017 о 16:51 Крутий чувак

  Навіть якщо ви не великий прихильник піаніно і класичної музики, залишитися байдужим до їхньої гри на фортепіано чи роялі неможливо. Ти просто потрапляєш у полон чорно-білих клавіш, інструментальної магії і харизми виконавця. Кожен із них – музичний геній. Пропонуємо зануритися у звуки піаніно, дозволити собі кілька хвилин неспішності та захоплення у компанії неймовірних шести піаністів сучасності.

 • 3 листопада 2016 о 20:45 Крутий чувак

  Поміж нами, дівчатами, якось усе просто й зрозуміло, незважаючи на те, що настрій змінюється дуже часто, і хочеться як не бананів, то на Багами! А восени хочеться романтики, лірики... А як, власне, проживають осінь самі лірики? Цікаве запитання, правда? Ось ми й вирішили запитати у них, а не гадати на кавовій гущі. Тож запрошуємо вас, дівчатка, на цікаву осінню розмову з неймовірними українськими чоловіками, приборкувачами рим та метафор!

 • 14 червня 2016 о 07:41 Крутий чувак

  Reisen bildet - каже німецьке прислів'я, що значить - подорожі розвивають. Ми ж вважаємо, що подорожі, крім того, дарують унікальні можливості побачити найчарівніші місця, поспілкуватися з людьми, закохатися і навіть пов'язати з ними своє життя. Володимир Токарчик, засновник туристичної компанії "Euroways Ukraine" розповів нам, що значить жити у мандрах! Читайте про це просто зараз в рубриці "Крутий чувак"!

 • 19 лютого 2016 о 23:43 Крутий чувак

  Дивні ми створіння, люди. Щоразу вигадуємо собі щось, а потім думаємо-гадаємо, так це чи не так. Чомусь так трапилось, що про зиму ми понавигадували найбільше з-поміж інших пір року. Чомусь зима лякає нас своєю погодою, хоча й улітку бувають такі періоди, що нам усе не до ладу...

 • 29 грудня 2015 о 20:22 Крутий чувак

  Вони реально круті чуваки! І кожній Каралєвні та-а-ак приємно, коли її вітають з новорічними святами класні хлопці! Тож, дівчатонька, приймайте вітання від класних чуваків - Дмитра Лазуткіна, В'ячеслава Соломки, Івана Марченка, Олександра Осипенка та неперевершеного Короборо (Павла Коробчука)!

 • 8 грудня 2015 о 10:52 Крутий чувак

  Цей колоритний український легінь у вишиванці живе у Лондоні й однаково вільно й легко заливається соловейком як українською, так англійською мовою! Він вміє першокласно готувати українські страви, має біля дому сад і, на відміну від нас з вами, знає такі назви квітів, що ми і вимовити з першого разу не зможемо! А ще він воює з англійськими лисицями і слимаками, рятує їжаків, популяризує українську культуру на теренах консервативної Англії і повсякчас потрапляє в різні пригоди! Та що там казати, навіть похід до лікаря перетворюється для нього у неймовірний квест із карколомним сюжетом та яскравим підбором другорядних акторів. Отже, знайомтеся – Мирон Драпак, хлопець хоч куди козак! Відтепер тут, у нас, на Першому українодівочому сайті гарного настрою «Каралєвна», у рубриці «Крутий чувак». Читайте просто зараз!

 • 11 листопада 2015 о 22:50 Крутий чувак

  Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» спілкувався з унікальним хлопцем! Його гострий розум підкріплений любов’ю до історії України та вірою в свій проект Wild Fox Film, у який він разом із командою однодумців вкладає частинку себе! Щодня величезна кількість людей довкола нас творить абсолютно новий культурний вимір, і саме завдяки таким ентузіастам як Борис Роженко наше завтра змінюється уже сьогодні. Знайомтеся з інтелектуалом-романтиком просто зараз!

Показати ще