пізнавально-розважальний дівочий портал
 • 13 лютого 2017 о 10:43 Він і Я

  Інтимна лірика існувала завжди. І навіть тоді, коли люди ще не вміли говорити, вони малювали Любов на стінах печери! А коли придумали знаки і навчилися читати-писати, то оспівували Любов у чудових, чуттєвих віршах. Шукаймо інтимну лірику серед віршів класиків, чаруймося, дивуймося, збуджуймося і кохаймося!

 • 13 лютого 2017 о 08:14 Він і Я

  У вирі буденного життя так мало часу лишається на приємні романтичні сюрпризи, побачення чи теплі зустрічі у кав’ярні за філіжанкою кави. Несподіване запрошення для коханої у несвятковий, звичайний день це вияв того, що буденність – це не про вас, що ваші стосунки ще цікаві вам обом, а кохання – з кожним днем міцнішає. Нехай це буде просто прогулянка, похід на кінопрем’єру, квитки в театр, дитячий парк розваг чи купа інших ідей. Головне, що виразом, що вам цікаво бути поруч і є купа не обговорених тем, планів, думок. Її очі заблищать по-новому, а в чоловіка виростуть крила. Такі стосунки приречені на Щастя!

 • 23 січня 2017 о 21:40 Він і Я

  Якщо б спитати українця років з 50 тому якою має бути справжня жінка, то напевно, б намалювали образ берегині, хранительки домашнього вогнища, навколо якої бігає трійко щасливих рум’яних дітлахів, на плиті булькає запашний борщ, а на столі парують свіжі вареники. Цей образ міцно засів в голову, але час вніс свої корективи. Їй прийшлось переформатуватись в універсальнішу модель: одягати сексуальну білизну і приносити дітям мамонта на обід. То яка ж вона - сильна жінка? І чи є в неї бодай якісь слабкості?

 • 18 січня 2017 о 22:51 Він і Я

  От бувають же люди в житті, з якими нам добре і легко. Однаково добре – і в радості, і в горі. Порозумітися просто, немовби думки одне одного читаєте. Сваритися не хочеться, бо нема підстав. Все настільки ідеально, що аж не віриться! Звучить, як казка? Може. Але хочеш вір, а хочеш – ні, але десь по землі ходить отой єдиний, створений з плоті і крові персонально для тебе. Головне – дочекатися. І, власне, зрозуміти, що то Він. Отже, перевіряймо за пунктами.

 • 11 лютого 2015 о 03:03 Він і Я

  Рано чи пізно в житті кожної жінки наступає той день, коли черга подавати романтичну каву в ліжко випадає їй. І тут уже, як не крути, не відвертишся. Треба, значить, треба. Аби сяяти у всій своїй звабливій красі та ще й коханого несподівано здивувати, Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" пропонує вашій увазі 5 творчих способів, як перетворити рутину "кава у постіль" на веселу і спокусливу пригоду!

 • 7 лютого 2014 о 03:03 Він і Я

  Коли ти живеш на вулиці Вишневій, а він - на Сливовій, і для того, аби дістатися одне одного вам треба або прогулятися пішки, або пропедалити велосипеда, або прокомпостувати талончик, або покрутити руля - це чудово! Мить очікування додає романтичного адреналіну, що якісно відбивається на ваших вже далеко не платонічних стосунках. А що ж, коли він - на Брайтон Біч, а ти - у Конотопі? Або ти - на Єлисейських Полях, а він - у Бидгощі? Що роботи тоді? Що роботи з відстанню, яка вас розділяє? Розібратися спробувала Слава Світова.

 • 27 листопада 2013 о 00:07 Він і Я

  У будь-якому випадку у вас завжди залишається два варіанти: вірити, як Малюк з Казки про Карлсона, що він полетів, але обіцяв повернутися, або повірити народній приказці, що чоловіки, як трамваї: один пішов, інший прийде…

 • 12 листопада 2013 о 01:05 Він і Я

  До процесу спокуси треба відноситися серйозно. Чоловіка спокусити - то не поле на високих підборах перейти! Тут потрібна тактика, вміле маневрування й поетапна інструкція. Власне, саме гумористично-реалістичну інструкцію "Каралєвна" і пропонує вашій увазі. Читайте!

 • 8 листопада 2013 о 12:00 Він і Я

  То як же пробудити у своєму благовірному геніальність, що дрімає? Як зробити з нього вдалого бізнесмена, харизматичного професіонала, зрештою, мільйонера? Виявляється, дуже просто.

 • 4 листопада 2013 о 10:04 Він і Я

  Такі різні – чоловіки і жінки. Розмовляють незрозумілими мовами, то чубляться, то любляться, і навіть кольори по-різному бачать. А жити одне без одного не можуть!