пізнавально-розважальний дівочий портал

The Green Door. Двері, що ведуть до пригод

"У великому місті близнюки Романтика і Пригода завжди шукають достойних служителів. Коли ми тиняємось по вулицях, вони лукаво дивляться і манять нас, прибираючи то один вигляд, то інший. Ми раптом не знати чому відводимо погляд і бачимо у вікні обличчя, яке немовби належить до галереї наших сімейних портретів. На тихій сонній вулиці ми чуємо крик агонії і жаху, який лине з порожнього, забитого будинку. Замість знайомого під'їзду візник зупиняється перед чужими дверима, усміхаючись, незнайомець відчиняє їх і просить нас зайти. Списаний папірець падає до наших ніг з високого вікна випадку. В натовпі, що завжди кудись поспішає, ми раптом помічаємо окремих перехожих, обмінюємось з ними поглядами, повними ненависті, приязні або страху. Сипоне дощ - і під нашою парасолькою може сховатися дочка Повного Місяця або двоюрідна сестра Зоряної Системи. На кожному розі губляться носовички, манять пальці, запитують очі, і до наших рук потрапляють загублені, одинокі, чудові, таємничі, небезпечні, мінливі ключі Пригод. Проте мало хто з нас має бажання підняти їх і скористатися ними. Ми не нахилимось, бо до спини нам прив'язано стальний стрижень умовностей. Ми проходимо повз ці ключі, і настає час, коли ми, дійшовши до кінця свого нуднющого життя, збагнемо, що вся наша Романтика - це тільки бліді спогади про один чи два шлюби, атласна розетка, яка зберігається у замкнутій шухляді письмового стола, і постійні сутички з радіатором парового опалення". (О'Генрі, "Зелені двері")

Іноді треба наважитися і просто пройти крізь відчинені зелені двері. Ну ж бо! Вперед, роби перший крок!

Фото: Pinterest
Ще альбоми
 • Казковий світ ілюстрацій Олександри Дікої
  Казковий світ ілюстрацій Олександри Дікої

  Легка, насичена, вільна та щаслива. Вона вірить в свої сили та з дрібниць плете мереживо свого життя. Вона надихає, мотивує та зігріває душі. Вона наспівує весняні мелодії вітру, ніжиться у променях кохання та постійно рухається вперед. Яскравою стрічкою у її щоденному житті майорить творчість, яку вона сповідує, цінує та ніжно плекає. Глибина її душі, її космізм, жіночність та казкова зовнішність гармонійно поєдналися з життєрадісним та незвичайним баченням світу. Її надихають краплі дощу, хмарини в небі та щасливі очі її близьких. Фантазійний і казковий світ ілюстрацій Олександри Дікої вражає!

 • LISSY MARLIN: ілюстрації про красу, жіночність та ніжність!
  LISSY MARLIN: ілюстрації про красу, жіночність та ніжність!

  Легкий вітерець куйовдить волосся, на тобі дивовижна сукня кольору неба, ти усміхнена та щаслива! Такі ілюстрації малює Ліссі Марлін! Хочеться дивитися та уявляти, що це ти.

 • Неймовірний світ книжок від ілюстратора Simini Blocker
  Неймовірний світ книжок від ілюстратора Simini Blocker

  Книжка - це потаємний, незвіданий світ! Іноді, коли ми зачитуємося книжками, то наче переносимося крізь простір і час, потрапляємо у казку, у пригоду, у подорож! Ми співпереживаємо, веселимося, досліжуємо, вигадуємо і віримо в дива разом із книжкою! Ілюстратор із Нью-Йорку, Simini Blocker, обрала кілька чудових цитат про книжки і доповнила їх блискучими ілюстраціями! Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" рекомендує читати і жити яскраво!

 • Чарівні ілюстрації від Rhian Awni
  Чарівні ілюстрації від Rhian Awni

  Раяні ілюстраторка та графічний дизайнер. Малювати вона почала ще в дитинстві. Завдяки любові до малювання вона отримав ступінь магістра мистецтва та графічного дизайну. Її ілюстрації легкі, жіночні та натхненні.