Ласкаво просимо, трон наразі вільний
12
січня 2018 О 19:00
30
Creative Writing з Таіс Золотковською

Чудові новини! 12 січня о 19:00 письменниця Таіс Золотковська проведе практикум під назвою "Creative Writing з Таіс Золотковською"

На нашій зустрічі з креативного письма, ми проведемо 1,5 години, працюючи над двома або трьома темами. Ми почнемо з короткої вступного тексту, продовжимо сесією на 20-30 хвилин, почитаємо написане, подискутуємо - без негативної критики - і обов’язково поділимось проблемами, пов’язаними з письмом.

Ця зустріч допоможе краще зрозуміти ваші сильні та слабкі сторони у створенні текстів, заручитися підтримкою колег по перу і надихнутись на створення нових історій.

В результаті ви отримаєте гарний настрій, 2-3 нових тексти, позитивний зворотній зв’язок щодо вашого тексту і п’ять джерел, звідки черпати нові ідеї.

Запрошуємо авторів-початківців, профі і тих, хто бажає виражати свої думки за допомогою письменства.

Ведуча: письменниця Таіс Золотковська, авторка книг для дорослих і дітей, психолог і філолог за освітою, хронічна читачка і любителька піших прогулянок.
Закохана у creative writing, проводить заняття з 2015 року. Учасниця тренінгів та воркшопів з творчого письма у США, Європі та Ізраїлі. Засновниця громадської організації "Анонімні Автори".

Організаційний внесок: 150 грн за попередньою оплатою на Приват картку, 200 грн на місці в день події.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/T4olrjlqUJjK8p7j2

Чекаємо на вас!