Ласкаво просимо, трон наразі вільний
17
листопада 2017 О 19:00
46
Краудфандинг. Як назбирати гроші на дівочу мрію

Чи виникала у вас думка розпочати свій бізнес? А може ви вже рік грієте у серденьку ідею допомогти безпритульним тваринам біля вашого дому? Чи хотіли б видати власну книгу, яку навіть і писати розпочали, однак де ж взяти гроші на видання… Українські жінки безмежно креативні, тому у кожної з нас з’являються десятки мрій, ідей, проектів, які б змогли б змінити світ на краще, принести хороший заробіток, створити цінність для інших людей. Однак, гроші, гроші, гроші… Йти в банк? Позичати у знайомих? Де їх взяти? Насправді ще не всі шляхи пошуку ресурсів для здійснення ваших мрій використані. Ми пропонуємо придивитися до КРАУДФАНДИНГу як способу колективного фінансування підприємницьких, соціальних, культурних та особистих проектів.

Запрошуємо вас на майстер-клас Людмили Гуляєвої «Краудфандинг або як назбирати гроші на дівочу мрію». Що будемо робити?

Під час майстер-класу учасники:
* Обговорять сутність краудфандингу, його види, дізнаються про причини зростання його популярності у світі та можливостях використання для реалізації своїх мрій;
* Познайомляться з міжнародними та українськими краудфандинговими платформами, дізнаються, як вони працюють;
* Надихнуться успішними українськими проектами, що змогли назбирати гроші для старту за рахунок краудфандингу;
* Отримають поради та відпрацюють конкретні навички запуску власної краудфандингової кампанії.

Пам’ятайте – ми вміємо розкривати складні теми у цікавій, зрозумілій кожному формі!

Майстер-клас проводить Людмила Гуляєва - бізнес-тренер з 14 річним досвідом, нетрадиційним підходом до викладання та європейським визнанням, кандидат економічних наук, доцент, бізнес-практик, засновник Центру фінансової грамотності, автор та тренер численних курсів для дорослих та підлітків, доцент кафедри фінансів Академії праці, соціальних відносин і туризму. У 2016 році увійшла до числа переможців міжнародного конкурсу за програмою Еразмус+ напряму Модуль Жана Моне з проектом «Фінансовий сектор ЄС у забезпеченні сталого розвитку», ключовим напрямом якого, зокрема, є інформування українського суспільства про можливості краудфандингу та розвиток підприємництва.

Обов’язкова 100% передплата та реєстрація.

Організаційний внесок: 200 грн (на умовах попередньої оплати), 250 грн - в день події на місці.

Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/qbXzS6xk3ZV6Njqw1