Ласкаво просимо, трон наразі вільний
26
жовтня 2017 О 19:00
58
Та, що біжить з вовками. Жіночий архетип у міфах та оповідках. Психологічний практикум

Книжку Клариси Пінколи Естес, письменниці, філософа, психоаналітика школи Юнга та спеціаліста посттравматичної психології, під назвою «Та, що біжить з вовками. Жіночий архетип в міфах і оповідях» було перекладено більш ніж на 25 мов. Книжка є абсолютним світовим бестселером і рекомендована до прочитання жінкам, котрі шум навколишнього світу відчувають значно краще, ніж шепотіння власного серця, котрі хочуть знайти час для себе, перебрати у собі весь пил і полову й залишити лиш справжнє, найголовніше, те, що дихає, живе і пульсує.

Дата і час: 26 жовтня о 19:00

Місце: вул. Воздвиженська, 21-23, другий поверх (Будинок Талантів)

«Йди до лісу, іди! Якщо не підеш до лісу, з тобою ніколи нічого не трапиться, і твоє життя так ніколи і не розпочнеться» - це одна із цитат із книжки письменниці, фольклористки, спеціалістки посттравматичної психології Клариси Пінколи Естес «Та, що біжить з вовками. Жіночий архетип в міфах і оповідях».

Як часто ми занурюємося у непролазні нетрі нашої власної душі? Чи чуємо, коли наша душа плаче чи про щось нас просить? Чи дослухаємося до тихого, ледве чутного шепотіння нашого внутрішнього голосу? Як часто узагалі буваємо на одинці з собою, посеред тиші й власних думок, хотінь, бажань, мрій, страхів, сумнівів, болю?

Ще з прадавніх часів самотність використовували із ціллю передбачення, як спосіб дослухатися до свого внутрішнього Я, аби спитати поради у своєї інтуїції або вищих сил, які неможливо почути серед шуму та суєти щоденного життя.

Разом із Романом Мельниченком, сімейним психологом, психотерапевтом, експертом Центру системного розвитку Persona ми запрошуємо вас розібратися з деякими важливими поняттями та пізнати свою жіночу сутність і природу краще.

Що таке Тінь?

Що таке Анімус та Аніма? Як з ними пов’язана сексуальність і жіночність?

Що таке жіноча Агресія? Що відбувається, якщо її стримувати або проявляти?

Як розшифровувати свої емоції правильно та чути підказки свого тіла?

Як досягати успіху в кар’єрі, не втрачаючи при цьому жіночності?

Що впливає на гармонійні стосунки в парі? Якими є ролі Чоловіка та Жінки?

Про усе це та багато іншого ми поговоримо під час психологічного практикуму на основі книжки «Та, що біжить з вовками. Жіночий архетип в міфах і оповідях».

Не важливо, прочитали ви цю книжку чи вперше щойно про неї дізналися. Психологічний практикум буде проводитися у формі дискусії та діалогу з учасниками на прикладах казок та міфів із книжки і прикладів із життя.

Організаційний внесок: 150 грн - за умов попередньої оплати та реєстрації, 200 грн – на місці, в день події.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/8D2lK7de77bFg2062

Місце проведення: Будинок Талантів, вул. Воздвиженська, 21-23, другий поверх

Сторінка події на Фейсбук: https://www.facebook.com/events/118072098869487