Ласкаво просимо, трон наразі вільний
26
червня 2017 О 19:00
46
Тренінг-практикум «Як перестати боятися і почати діяти»

Дуже часто наші страхи обмежують наші можливості. Ми відвідуємо велику кількість тренінгів, слухаємо багато вебінарів про те, як досягати кар’єрного і життєвого успіху, як змінювати себе, як будувати гармонійні відносини, але часто у нас не вистачає рішучості або енергії для того, щоб почати робити щось та змінюватися, або ж нас переповнюють страхи.  

Разом із Романом Мельниченком у понеділок, 26 червня о 19:00 ми зробимо наступне:

* ідентифікуємо наші найпотаємніші страхи й розберемося, які страхи заважають нам рухатися вперед;

* дізнаємося, які негативні життєві сценарії не дозволяють нам зробити перший крок до змін;

* навчимося психологічно працювати над собою для того, аби свої страхи перетворити на свою силу, а негативні життєві сценарії усвідомити й трансформувати їх на нові;

* обговоримо можливі емоційні травми, які тягнуться ще з дитинства і можуть бути пов’язані з нашими батьками, котрі теж часом обмежують наші можливості;

* отримаємо практичні навички та інструменти, за допомогою яких ми надалі зможемо трансформувати енергію свого страху для досягнення бажаного.

Роман Мельниченко – засновник та експерт Центру системного розвитку «Persona», психотерапевт, сімейний психолог, автор системних сімейних розстановок. Практикує вже близько 10 років, у своїй роботі використовує методики з різних напрямків: техніки по роботі з емоціями, пропрацювання життєвих сценаріїв за методикою Еріка Берна, арттерапевтичні методики, робота з архетипами та глибинними шари психіки (юнгіанський аналіз), екзистенційна психотерапія.

Організаційний внесок: 120 грн.

Обов’язкова реєстрація та 100% передплата участі: https://goo.gl/forms/1HZKzMwPL1MrQzil1

Сторінка події на Фейсбук: https://www.facebook.com/events/162024084337955