Ласкаво просимо, трон наразі вільний
19
жовтня 2017 О 19:00
63
Turbo Writing: стартуємо, пишемо, публікуємо

Turbo Writing: стартуємо, пишемо, публікуємо – це практикум зі словесної майстерності від письменниці та коуча зі словесної майстерності та творчості Слави Світової для тих, хто хоче і любить писати, але занадто довго чекає на сприятливі умови для ідеального старту. Час писати настав!

Швидкісний світ потребує швидкої реакції, продуктивності й постійного руху вперед. Поки ви налаштовуєтеся на перше речення або чекаєте на приліт Музи, хтось у цей час (а) дописує свій текст і збирається його редагувати, (б) надсилає свій рукопис у кілька видавництв, (в) веде успішну авторську колонку й збирає лайки, щодня розширюючи свою аудиторію.

19 жовтня о 19:00 ми стартуємо: розбираємося з теоретичними перипетіями, ловимо творчу хвилю і починаємо писати! У нас буде 2 години, аби написати художній текст, вартий уваги і достойного Читача, в рамках визначеної теми, про яку ми дізнаєтеся уже безпосередньо на практикумі.

Найбільш яскраві та цікаві тексти будуть опубліковані на українсько-американській веб-платформі для створення блогів – UA Modna та Першому українодівочому сайті гарного настрою Каралєвна (www.karalevna.com.ua).

Отже, що ми робитимемо разом під час практикуму зі словесної майстерності?

Розшифруємо слово WRITE. Зловимо ідею за хвоста!

Пригадаємо, дістанемо з себе, вигадаємо

Познайомимося з героями

Проявимо персонажів, як на фото

Розберемося, що таке сюжет і з чим його їдять

Намалюємо сюжетне дерево

Визначимо оповідача. Я? Ти? Він? Вона? Воно?

Понагнітаємо конфліктів!

Натиснемо кнопку START і відпустимо руки!

Розкажемо історію

Монологи-діалоги: подаруємо голос

Поставимо крапку. Над «і» й не тільки.

Запрошуємо до неймовірного словесного світу Слави Світової, письменниці, happy lifestyle блогера, коуча зі словесної майстерності та творчості, авторки популярних книжок «Жменька слів для доброго настрою» (2014) та «Жила-була я» (2016), ідейної натхненниці Першого українодівочого сайту гарного настрою Каралєвна та генератора ідей у творчій агенції «Бюро Дівочих Мрій».

Організаційний внесок: 150 грн.
Обов’язкова 100% передплата та реєстрація.

Зареєструватися можна тут: https://goo.gl/forms/FMoaARzWxKE5ySqs2