Ласкаво просимо, трон наразі вільний
27
липня 2017 О 19:00
135
Як прожити життя, наповнене щастям

В народі кажуть: всякий свого щастя коваль. Далай Лама називає щастя сенсом людського існування, а основний рух в житті кожної людини – рухом до щастя.

Щастя нагадує повітряну кульку. Чим вона більша, яскравіша, легша, тим сильніше приваблює і манить до себе. Проте щойно у кульці з’явиться дірка, з якої починає витікати повітря, вона зіщулюється як шагренева шкіра або лопається. Щаслива людина немовби сяє, а нещаслива – гасне.

Під час майстер класу ми зробимо маленький, проте базовий крок до того, щоб відчувати щастя кожен день – дамо визначення, що ж таке щастя для кожного з нас і пригадаємо, що саме робить нас щасливим. Бо щастя знає, кого шукає.

А також поговоримо про 7 смертельних гріхів для щастя – про те, як кожен з нас власними руками проколюю повітряну кульку щастя. І про 7 звичок щасливих людей – про те, як кожен з нас зможе заклеїти існуючі дірки і підкачати кульку, щоб вона знову взлетіла у повітря. І наостанок  подискутуємо про те, як можна відчувати себе щасливим кожен день.

Отже, під час майстерні щастя кожен:

  1. отримає власний рецепт щастя;
  2. дізнається, які негативні життєві сценарії не дозволяють нам бути щасливими кожен день;
  3. отримає практичні навички та інструменти, за допомогою яких зможе переплавити негативні емоції на позивні та наповните своє життя щасливими митями та відчуттями.

Даша Непочатова – письменниця, лайф-коуч, автор психологічних програм для жінок «Народження жінки» та «Жіноча ініціація». Автор власного щастя. Організатор втілення власних мрій у реальність. Відвідала 32 країни світу. У минулому керівник програм Українського форуму благодійників (2008 - 2014), член правління глобальної мережі VOLiNTEER.ORG (2010 - 2012). Співавтор першого в Україні навчально-методичного посібника «Благодійність бізнесу: корисно для себе – ефективно для інших». Стажувалася і вивчала досвід роботи з благодійними фондами та організаціями в Німеччині та США.

Організаційний внесок: 120 грн (за умов попередньої передплати), 150 грн (в день події)

Обов’язкова попередня реєстрація: https://goo.gl/forms/Yc0iZerxPuiT4oJr2

Чекаємо на Вас за адресою: вул.Воздвиженська 21-23 (2 пов., вхід із двору, орієнтир - ресторан "Крабсбургер"), Творчий центр "Дім Талантів".
Контактні номери телефонів: 098 878 47 83, 050 383 34 07

Сторінка події на Фейсбук: https://www.facebook.com/events/114374209196257