Ласкаво просимо, трон наразі вільний
30
жовтня 2017 О 19:00
56
Жіноча ініціація: від дівчинки до жінки

Традиційно ознаками дорослої жінки вважалися початок сексуального життя, заміжжя, народження дітей. А потім ми всі стали нащадками радянської держави, в якій не було ні сексу, ні розуміння, ні відчуття своєї статі.

Жінки та чоловіки зводилися до поняття “товариш” – безстатевої істоти, головна функція якої бути ефективним працівником. Це вплинуло на те, що сьогодні сучасна жінка може мати всі соціальні атрибути дорослої жінки, проте всередині почуватися маленької дівчинкою і не відчувати своєї жіночої самості/природи.

Біологія – це точка відліку. Чому кожній жінці у своєму житті важливо зробити перехід із стану дівчинки до стану дорослої жінки? Що це означає? Як це відбувається? Як це пов’язано з сексуальністю? Про це поговоримо під час зустрічі з сексологом та коучем Дашою Непочатовою Dasha Nepochatova.

У вузькому жіночому колі ми:
- розглянемо жіночу ініціацію крізь казки народів світу - фольклорну метафору, яка передавалася із покоління в покоління;
- поговоримо, як проходить жіноча ініціація у реальному житті;
- подивимося на стратегії неініційованих жінок;
- розберемо жіночі внутрішні конфлікти;
- знайдемо відповідь на питання: “Жіноча зрілість – про що це? Навіщо?”

Ведуча розмови:

Даша Непочатова – сексолог, лайф-коуч, письменниця, автор психологічних програм для жінок «Народження жінки» та «Жіноча ініціація». Автор власного щастя. Мрійниця, яка втілює свої мрії у реальність. Відвідала 32 країни світу. У минулому – керівник програм Українського форуму благодійників (2008–2014), член правління глобальної мережі VOLiNTEER.ORG (2010–2012). Співавтор першого в Україні навчально-методичного посібника «Благодійність бізнесу: корисно для себе – ефективно для інших». Стажувалася і вивчала досвід роботи з благодійними фондами та організаціями в Німеччині та США.

Організаційний внесок: 150 грн за попередньою оплатою, 200 грн в день подїі, на місці.

Обов’язкова попередня оплата та реєстрація.
Зареєструватися тут: https://goo.gl/forms/IJyhk6sde9X5Yv4q1