пізнавально-розважальний дівочий портал
 • 19 квітня 2017 о 18:55 Моя внутрішня Галактика

  Креативний директор американського журналу Vogue, стилістка Ґрейс Кодінґтон тридцять років створювала неперевершені образи і сюжети для зйомок, її фантастичне почуття стилю і обізнаність у фешн-індустрії вражає, а життєва мудрість надихає. Пропонуємо вашій увазі 10 вражаючих цитат Ґрейс і 10 не менш вражаючих її художніх робіт, які увійшли до різних номерів Vogue.

 • 11 квітня 2017 о 11:41 Моя внутрішня Галактика

  Блакить неба з її відтінками, мрії та наші бажання огортають наше життя щодня від народження. Кудлаті хмари завжди розходяться, зливи омивають, а дощ, що рясно падає з неба та дріботить краплями по землі, завжди цілющий. Для когось все небо в одній людині, для когось – у справі всього життя, для когось – клаптик у вікні, для когось – весь світ, чистий аркуш, для когось – місце янголів, країна див, для когось – філософія й любов..

 • 29 березня 2017 о 22:06 Моя внутрішня Галактика

  Кажуть, аби створити щось потужне і нове, треба спершу зруйнувати старе. Зруйнувати стару будівлю, аби звести сучасну, нову. Зруйнувати стереотипи і забобони, аби сміливо рухатися вперед. Чи є шанс, що тоненький паросток зможе прорости крізь каміння? Чи є шанс на оновлене життя?

 • 19 березня 2017 о 18:55 Моя внутрішня Галактика

  19 березня українська поетеса Ліна Костенко святкує день народження. Почесна професорка Києво-Могилянської академії, почесна докторесса Львівського та Чернівецького університетів, лауреат Шевченківської премії, премії Антоновичів, премії Петрарки. Ця жінка завжди говорила відверто, що мала на думці, адже любила свободу у всіх її проявах. Пропонуємо вам кілька особливих цитат мудрої Ліни Костенко.

 • 19 березня 2017 о 17:08 Моя внутрішня Галактика

  Ірина Спичак любить свій бізнес і роботу фінансовим директором у брендинговій компанії, любить свою сім'ю, а ще - мандрувати, фотографувати, досліджувати світ і вчитися новому! Кілька тижнів тому Ірина підтримала чудовий флешмоб від проекту SelfmadeWoman - #10днівлюбовідосебе - результатами вона радо ділиться з усіма нами! Тож переймаймо чудовий дівочий марафон!

 • 17 березня 2017 о 14:14 Моя внутрішня Галактика

  "Нема часу! Нема часу! Нема часу!" - як часто ми чуємо ці слова, а то й самі їх промовляємо. Шалений ритм, тони відповідальності та обов'язків непомітно відбирають саме життя і його смак. Давайте вчитися легкій неспішності, адже це не менш важливо, ніж старатися встигати все!

 • 23 лютого 2017 о 10:18 Моя внутрішня Галактика

  Іноді треба просто заплющити очі міцно-міцно і наважитися на той єдиний маленький крок. Бо, звісно, страшно. Бо, звісно, не знаєш, куди цей крок тебе приведе. Але розумієш, що більше стояти на місці не можеш. Більше жити так – не можеш. Бо, як відомо, саме з маленьких кроків починаються великі справи. І саме з маленьких кроків починається довгий, заплутаний шлях до Себе.

 • 11 лютого 2017 о 17:24 Моя внутрішня Галактика

  Як часто ви брешете? Ну добре, трішки перефразуємо: як часто ви кажете неправду? Як часто зловживаєте тим, що фантазуєте, придумуєте сюжети, аби врятувати ситуація, пом'якшити її? Чи вважаєте, що солодка брехня гірше гіркої правди?

 • 8 лютого 2017 о 11:09 Моя внутрішня Галактика

  Чи є на землі таке місце, де живе натхнення? Чи можемо ми провести якийсь таємний ритуал, аби закликати його? Скажімо, танцювати, розкинувши руки, під дощем? Або впасти у сніг і махати руками-ногами, доки не з’явиться на білому холодному полотні силует Янгола? То де ж його шукати?

 • 31 січня 2017 о 23:22 Моя внутрішня Галактика

  Психологи переконані, а багато осіб підтверджують дієвість цього способу. Способу візуалізувати свої бажання і створювати фото-колажі із зображенням всього омріяного і такого бажаного. Все, чого людині не вистачає і про що вона мріє необхідно добре обдумати і осмислити. Адже треба пам’ятати, що все задумане має тенденцію здійснюватися. Тож мрійте обережно!

Показати ще