пізнавально-розважальний дівочий портал

Філософія неба

Жовтий – колір перемоги.

Білий – колір оновлення.

Небесно блакитний – колір мрії та майбутнього.

Ми всі живемо під однією безкрайньою, високою, часом хмарною, але, зазвичай, такою світлою та недоторканою мрією. Ковдра блакитного неба огортає нас завжди і повсюди.

Як часто ми підіймаємо очі до неба у надії на краще, з подякою за успіх, з проханням, з бажанням потонути, розчинитись у його глибині. Насолоджуємося простором, волею, кольором, безтурботністю…

Небо… Часом холодне, чуже і недоторкане.. Часом? м’яке, як клубки бавовни, і пливе так низько, що, здається, варто тільки закинути руку і можна схопити мрію за крило.

Його обожнюють птахи. Його боїться людина. Небо приваблює та бентежить водночас. Небесні простори завжди дарують спокій, а  ніжно насичена блакитність надихає.

Вдень небо дозволяє людині мріяти, а нічні зорі обіцяють ті бажання виконувати. Лінія горизонту кличе у свою незвіданість, а сонячні відтінки атласного неба запевняють : «Успіху бути!».


Прогулянки на природі, сакральні місця сили та ментальної спорідненості заряджають людину: земля дарує енергію, а блакить неба напуває силою, творчістю, впевненістю у собі, вірою у життя та любов’ю до прекрасного, чистого, безмежного…

Важливо твердо стояти на землі, але водночас підійматися у небо. Поглядом-думкою-душею пірнути у небо, пірнути у мрію.

Не дарма нам так часто бажають безхмарного чистого неба. Блакить неба з її відтінками, мрії та наші бажання огортають наше життя щодня від народження. Кудлаті хмари завжди розходяться, зливи омивають, а дощ, що рясно падає з неба та дріботить краплями по землі, завжди цілющий. Для когось все небо в одній людині, для когось – у справі всього життя, для когось – клаптик у вікні, для когось – весь світ, чистий аркуш,  для когось – місце янголів, країна  див, для когось – філософія й любов..

Кожного ранку надихайтесь життям, запалюйте сонце в собі та розганяйте хмари на небі! Вдихайте аромат весни та вирушайте на здійснення мрій під блакитним небом, з хорошим настроєм та вірою у вміння літати!

(с) Наталка Скакун
Коментарі
luda11 квітня 2017 о 19:53
Красиво!Наташа. напишить свои враження про небо. яке Ви спостеригали з виконця литака!Було б цикаво прочитати!
Залишити свій коментар