пізнавально-розважальний дівочий портал
Назад до списку

Романтичний герой тижня

Харві Спектер Зірка юриспруденції
Харві Спектер

Ідеальний "клоузер"

Впевненою ходою, у дорогущому й ідеально скроєному костюмі, з ідеально припасованою краваткою, з ідеальним «їжачком» на голові – косина до косини – він іде на роботу. Він – випускник Гарварду, неймовірно розумний і неймовірно зарозумілий, достобіса красивий і достобіса впертий, страшенно вигадливий та страшенно уїдливий. А ще – гравець вищої ліги, той, хто не знає поразок, хто завжди йде напролом і до самісінького кінця, галантно поправивши хустинку в нагрудній кишені свого смокінга. Харві Спектер – зірка юриспруденції, найкращий «клоузер» Нью-Йорку, затятий холостяк і справжній друг.
За ним сохнуть жінки, йому заздрять чоловіки, бо він однаково найкращий, як у сексі, так і в юриспруденції.  Тягатися у судових справах із Харві – справа складна, подекуди виснажлива і невдячна, адже він точно знає, чого хоче й впевнено іде до мети.


Свого часу він добре засвоїв правила гри, адже адвокатура – це досить брудна справа, втім його лайфхаки завжди спрацьовують і дають можливість подивитися на ситуацію під іншим кутом зору:

- Ніколи не думай як новачок, навіть якщо ти новачок

- Найбільша чеснота юриста – завжди бути впевненим у собі

- Будь-хто може виконувати мою роботу, але ніхто не стане мною

- Хай ненавидять, головне, щоб ім’я правильно називали

- Якщо тебе приперли до стіни – зламай її к бісовій матері!

Здається, що він черствий сухар, що йому начхати на почуття інших, але у цій справі інакше не можна, втім є кілька острівців у його душі для вірних друзів, для надійних колег і для кохання!Назад до списку


Ще розповіді