пізнавально-розважальний дівочий портал
Назад до списку

Романтичний герой тижня

Луїс Літт Pit Bull-Suit
Луїс Літт

Чванливий лисий

"От же ж падлюка!" - не раз скрикне той, хто познайомиться з цим хвалькуватим, задерикуватим, самовдоволеним лисим! У його голові роїться мільярд трильйонів думок і ти ніколи не знаєш напевне, ЩО ховається за його приязною усмішкою. Він може втоптати дорогими туфлями в болото, стерти на порошок ідеально доглянутими руками, спопелити своїми очиськами, а потім взяти й кумедно хихикнути чи поворушити вухами! 
Луїс Літт - випускник Гарварду, блисукчий юрист, гроза компанії, безцеремонний, нахабний і в то же час... Він ніжно лащить свого пухнастого кота, відкриває своє серце любові, палко прагне визнання і щирої дружби. Його прихильність - це неабищо, бо, хоч він часом поводить себе як істеричка, все ж високо цінує людські стосунки. 

Він схожий і на бобра, і на піт буля, і на бегемота, і на собача, і на кабана! ЯК всі ці образи вміщаються в одній особі?! Він ладен утнути дурницю через кохання, обожнює балет і театр, плекає своє тіло, називаючи його "храмом", але це не відміняє того, що він, все таки, падлюка! 

Герой, без якого "Suits" були би прісними. Ви лишень погляньте на цей спектр емоцій! Хіба може бути нудно в такій компанії?!Назад до списку


Ще розповіді