Ласкаво просимо, трон наразі вільний

Команда

Народні приказки та прислів’я про «Один в полі не воїн» та «Гуртом і батька легше бити» підказали нам, що в процесі роботи над проектом «Каралєвна» варто шукати однодумців: тих, у кого очі горять ентузіазмом, руки та ноги просяться до творчої роботи, а в голові кипить величезна кількість геніальних, незатребуваних ідей.

І щойно ми про це подумали, як дивовижним чином потрібні люди почали масово знаходитись! Відтак, зараз нас якраз достатньо, аби продукувати творчі ідеї та втілювати їх у реальність, і кожен приносить у цей проект щось своє, унікальне. Ми чудова команда й у нас велика позитивна місія: нести людям радість і сміх! Залишається тільки побажати нам успіхів!

Мирослава Кошка1

Ідейна натхненниця проекту "Каралєвна". Філолог-логіст, вільний журналіст, трішки письменниця, трішки казкарка, любителька тістечок, шоколадних цукерок та кави.

Слава Світова

Ідейна натхненниця проекту "Каралєвна". Окрім диплома магістра іноземної філології та досвіду роботи в міжнародній компанії, має пару невидимих крил за плечима, кільканадцять мрій у серці й велике бажання нести в цей світ позитив!

Оленка Некрасова

Мрійниця, губить парасольки, тим самим допомагаючи людям не змокнути під дощем. У будь-якій ситуації шукає позитивні моменти. За фахом - журналіст. Пише для душі.

Віоліна Ситнік

Любителька книг, журналістка, письменниця. Любить читати, писати і перебувати в стані натхнення!

Маркіян Їжакевич

Маркіян Їжакевич, або по-простому - Марко. Мандрівний філософ, бард, естет і поет, трішечки художник, ну і звичайно фантаст. Фанат Павла Коробчука. Частий гість у Бактерії. Любить ожину, свіже молоко і теплі шкарпетки різних кольорів. Не дивиться телевізор. Вірить в кохання з першого погляду. Планує підкорити Еверест і одружитися в Венеції.

Наталка Скакун

Викладач за освітою, письменниця в душі, а в житті щаслива власниця карих очей. Мріє про Париж, вірить у дива, а у пригоршнях тримає краплини щастя, які збирала звідусіль. Обожнює подорожувати, хороші книги, каву і шоколад. Цінує щирі стосунки та людей, що її оточують. Творчо й креативно оздоблює все навколо себе, натхненно проживає кожен свій день і як перлини на ниточку нанизує цікаві події в житті.

Зоряна Чорна

Мама маленької шилопопої дівчинки. Писати почала для душі. Любить цікавих людей та смачну кухню. Цікавиться модою та біографіями видатних людей. У свому віці не припинила мріяти

Тетяна Крисюк

Журналіст, філолог, поетеса, книголюб. Любить дощ, осінь та троянди. Найголовніша ціль життя – бути корисною людям, робити добро, не вимагаючи нічого натомість!