пізнавально-розважальний дівочий портал
 • 17 лютого 2015 о 03:03 Моя адреналінова пригода

  “Твоя країна” —проект для тих, хто готовий відпочити на всі 100 %, познайомитися із Києвом так близько як ніколи, відчути радість пригоди, показати себе всій країні, розвинути особисті якості, знайти нових друзів і якісно провести час. Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" пропонує вам ознайомитися з проектом та його учасниками ближче! Цікавим ініціативам - ТАК!

 • 10 грудня 2014 о 03:03 Моя адреналінова пригода

  Дівчатка! Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» вже зовсім скоро презентує вам нову рубрику від Тараса Чернова! Ми – наче вдома, але подорожуємо разом із ним найзахопливішими місцями нашої землі! Він показуватиме нам те, що бачили його очі в різних куточках світу! Тож зустрічайте: «Світ за очі» з Тарасом Черновим!

 • 4 грудня 2013 о 00:18 Моя адреналінова пригода

  Чи змогла б ти отак просто, без усіляких сумнівів та переживань, впустити до свого будинку зовсім сторонню, незнайому тобі людину? Чи відкрила б для неї двері свого холодильника й свого серця просто так, заради туризму? Якщо відповідь стверджувальна, читай далі. Якщо ж твоя відповідь "ні", в жодному випадку не читай!

 • 8 листопада 2013 о 15:38 Моя адреналінова пригода

  Восени, як ніколи, хочеться відпочивати. Спомин про літо, яке ще недавно лоскотало сонячними променями обличчя, не дає нам спокою. Ми гортаємо сторінки віртуальних журналів у пошуках привабливих туристичних місцинок і мріємо про відпустку. То куди ж може поїхати восени молода й спокуслива подорожниця? Кілька ідей пропонує "Каралєвна"