пізнавально-розважальний дівочий портал
Що подивитися? Назад до списку

Вибір

Кажуть, плюс і мінус притягуються. І коли хтось тобі в очі цідить: «Як же ти мене бісиш!» - це ще нічого не означає. Бо ж іще кажуть, що від ненависті до любові – один крок. Хоча ні, ненависті поміж цими двома не було, а от пристрасті вистачало. Але, усе, що відбувається у нашому житті, рано чи пізно, змушує кожного з нас зробити вибір. Починаючи від того: чай чи каву, біле чи чорне, казати чи не казати, відпускати чи не відпускати…

Насправді це красива й романтична історія, і якщо у тебе сьогодні саме такий от романтичний настрій – тоді це саме те, що треба. Він - Тревіс, вона - Габі й на перший погляд – це легенька комедія, проте вона має більш глибокий зміст. Вона вкотре звертає нашу увагу на те, про що ми забуваємо у круговерті буття. Як часто ми кажемо одне одному «люблю», як часто цілуємо й обіймаємо, як часто хвалимо й просто робимо маленькі сюрпризи?! Ми живемо, як живемо, і навіть не задумуємося над тим, що ось ці прості речі, звичні сніданки й дрібні сварки одного разу можуть обірватися.
У фільмі немає зіркових акторів й можливо саме тому він сприймається більш гостро, усе виглядає більш чесно. І, о так, фільм викликає сльозу, бентежить, змушує відчайдушно хвилюватися й переживати. Повір, після перегляду тобі неодмінно схочеться пригорнутися до коханого, подзвонити близьким, аби просто ще раз почути їхні, такі рідні голоси.
                                                                                                                                                                                


Схожі публікації