пізнавально-розважальний дівочий портал
Що послухати? Назад до списку

Panivalkova

Ну що вам сказати про гурт “Panivalkova”? Їх троє і вони круті! Вони красиві! Вони мега-талановиті й запальні! Ох, просто слів не вистачає! Такого стильного, самобутнього, впізнаваного та яскравого гурту з трьох чарівних дівчат нам, дійсно, не вистачало! Живі, аж пульсують, красиві – немов лялечки, драйвові та запальні - це все вони – Ірина Лузіна, Даша Пугачова та Ірина Кульшенко. Дівчата приїхали до Києва з різних міст України, усі мають різний фах, але поєднала їх музика. Самі співачки визначають музичний напрямок, у якому працюють, як чуттєвий мінімалізм, усі разом пишуть пісні й чесно зізнаються, що робота трохи заважає повноцінно займатися музикою.
У дівчат є особлива валізка, де зберігаються різні музичні інструменти, що використовуються під час виступів, а виступати «
Panivalkova» дуже любить! Вони навіть брали участь у 6 сезоні конкурсу "Х-Фактор", і щоб ви не сумнівалися, отримали ЧОТИРИ «ТАК» від суддів й шалені аплодисменти залу! А ще у них за плечима «ГОГОЛЬFEST», „Арт-пікнік Слави Фролової“ та численні виступи на різних майданчиках України. Днями вийшло офіційне відео на пісню «Let me» з чим ми і вітаємо гурт, а ще пропонуємо вам послухати й інші композиції «Panivalkova», вони безперечно варті уваги.

Слухаймо наше, українське, чуттєво-мінімалістичне!

Panivalkova - "Крейзі Нікіта"

Panivalkova - "Daughter Of My Father" (acoustic)
Схожі публікації