пізнавально-розважальний дівочий портал
Що подивитися? Назад до списку

«Думками навиворіт»

Сонячний колір – Радість

Колір океану – Сум

Насичений трав’яний – Огида

Фіалковий – Страх

Палко-червоний – Гнів

Ототожнюючи наші найяскравіші емоції з кольорами можна легко розпізнати фарби такого мінливого настрою і зрозуміти всю його гаму відтінків.

Цікава, повчальна, інформативна і весела історія яка сподобається і дітлахам і дорослим. Героїня мультфільму – весела й життєрадісна Райлі народилася у міцній та щасливій сім’ї. Вона  обожнює спорт, має купу захоплень й уподобань, а ще кілька справжніх друзів. Чого ще бажати маленькій бешкетниці? Всі її спогади сонячного кольору, а в пам’яті живуть лише яскраві, чуттєві й приємні події. Райлі час від часу сумує, інколи відчуває відразу до певних «не смачних» речей, або ж гнівається чи нервує. Але всі її емоції працюють як справжня команда на чолі з сонячною очільницею – Радістю.

Саме Радість перетягує на себе ковдру головної героїні оригінальної історії «Думками навиворіт». Саме вона готова на відчайдушні вчинки заради того, щоб Райлі посміхалася, щоб у кожній ситуації знаходила позитив, щоб досягала успіхів у житті весело і енергійно. Саме сонячна Радість познайомить нас, легко і невимушено, із такими складними фізіологічними явищами як свідомість та підсвідомість, короткочасна і довготривала пам’ять, ключові спогади і…

Радість проведе нас лабіринтами абстрактного мислення, країною уяви й творчої фантазії, таємничим  й моторошним віковічним лісом підсвідомого. Вона відвідає кіностудію Сновидінь щоб змінити сюжет здавалося б звичайного сну. Вона відшукає потяг Думки і на ньому домчить до головного офісу, щоб врятувати щасливе Дитинство Райлі. Ну майже домчить…

Адже без Радості ми приречені руйнувати своє життя і скеровувати думки у хибному напрямку. В одну мить можемо відмовитися від усього, що вибудовували так довго…

От і Радість опиниться на звалищі спогадів, звідки ніхто і ніколи не повертається. Як вона впорається і чи зможе допомогти  маленькій Райлі повернути  все на свої місця? Яким чином до історії причетні рожевий кіт-слон на музичному возі, хокей, повітряний палац та мармеладне містечко можна зрозуміти тільки переглянувши мультфільм.

А чи завжди Радість є визначальною у житті? Можливо інші наші емоції існують, щоб розфарбовувати життя у правильний колір?

Коли у нашій пам’яті зринають якість спогади, а деякі події розчиняються як хмарини цукрової пудри – це не просто так. Це складна фізіологія, це злагоджена робота великої команди, це цікава кольорова казка емоцій про наше життя, що відбувається на головній сцені кожного.

А якого кольору твої спогади і все твоє життя?

(с) Наталка СкакунСхожі публікації